×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

projektowanie stron Toruń

Odwołano Seven Festival w Węgorzewie

Fani mocniejszej muzyki niewątpliwie będą zawiedzeni tym, iż Seven Festival w Węgorzewie został odwołany. Wiadomość została podana przez organizatorów na stronie festiwalu. Miłośnicy owej imprezy mogą przeczytać iż:

,,Jako organizatorzy Seven Festival Węgorzewo 2014 zmuszeni zostaliśmy w dniu dzisiejszym podjąć decyzję, która dla fanów muzyki rockowej, dla fanów Węgorzewa może być decyzją niezrozumiałą. Niestety, tegoroczna edycja Seven Festival się nie odbędzie. Biuro Organizacyjne nie chciało robić Festiwalu na pół gwizdka. W tym roku nie udało się dopiąć budżetu festiwalu, mimo, że jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że jesteśmy na dobrej drodze. Niestety, decyzje administracyjne z ostatnich kilku dniu spowodowały, że nie widzimy możliwości przeprowadzenia festiwalu w zaplanowanym zakresie. Niemniej jednak w przyszłym roku dołożymy wszelkich starań, aby Seven Festiwal Węgorzewo 2015, który planujemy w dniach 10-12 lipca wrócił i to ze zdwojoną siłą. Wkrótce na stronie internetowej podamy kulisy naszej decyzji oraz najważniejsze informacje dotyczące karnetów i biletów (wszystkie karnety i bilety nagrodowe zachowują moc na 2015 r, karnety i bilety zakupione podobnie. W przypadku konieczności zwrotu gotówki za zakupione bilety i karnety o zasadach i terminach poinformujemy w oddzielnym komunikacie)??.

Nie pozostało zatem nam nic innego jak wykazać się zrozumieniem w kwestii zaistniałej sytuacji, oraz uzbrojenia się w cierpliwość i przygotować się na festival, który odbędzie się za rok.

Ostatnio zmienianywtorek, 09 wrzesień 2014 14:45

-1°C

Olsztyn

Przejrzyście

Wilgotność: 67%

Wiatr: 6.44 km/h

  • 24 Mar 2016 6°C -1°C
  • 25 Mar 2016 7°C 2°C
Banner 468 x 60 px