projektowanie stron Toruń

Agencja marketingowa

Legalni bukmacherzy 2022: podstawowe kryteria wyboru

Jak wybrać najlepsze strony z zakładami bukmacherskimi?

Dzięki odróżnieniu tego, co dobre od tego, co złe w zakładach online, gracz może czuć się bezpiecznie, wiedząc, że zaufany bukmacher zajmie się całym procesem profesjonalnie, niezależnie od tego, jakie dyscypliny sportowe obstawia.

Tak więc złotą radą dla każdego hazardzisty, zwłaszcza początkującego, jest to, jak wybrać najlepsze strony bukmacherskie, które są doskonałym przykładem zaufania i profesjonalizmu. Powinni również wybierać bukmacherów, którzy pracują nad tym, aby doświadczenia związane z hazardem online spełniały standardy prawne, etyczne, finansowe i zawodowe. Poniżej omawiamy kilka wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniej strony z zakładami.

Kryteria wyboru najlepszego bukmachera

Jeśli chcemy wybrać jeden z interesujących nas serwisów hazardowych, nie spędzamy tylko kilku minut na przeglądaniu strony. Zamiast tego, warto spędzić wiele godzin, badając każdy aspekt zakładu bukmacherskiego. Aby zaoszczędzić sporo czasu, warto sięgnąć po ranking bukmacherów i sprawdzić najważniejsze cechy buka w jednym miejscu. Oto, na co trzeba zwrócić uwagę:

 • posiadanie licencji;
 • poziom bezpieczeństwa na platformie;
 • oferta zakładów;
 • promocje i bonusy;
 • metody płatności;
 • opinie realnych typerów;
 • dostęp do zakładów w wersji mobilnej;
 • dostęp do transmisji live.

Główne wrażenia z zakładów bukmacherskich dotyczą bukmacherów, u których dokonano zakładu. Bardzo ważne jest, aby nie napotkać problemów i nieporozumień, w przeciwnym razie można stracić ochotę na kontynuację. Każdy może czerpać przyjemność z obstawiania, ale ważne jest, aby wybrać dobrego bukmachera.

Dlaczego ważne jest, aby wybrać dobrego bukmachera

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo oczywista. Odpowiedni bukmacher otwiera przed graczem wiele możliwości. Obstawiający będzie mógł zwiększyć stan swojego konta w grze i cieszyć się z obstawiania.

Przede wszystkim zaleca się zwrócić uwagę na legalność bukmachera. W tej dziedzinie jest wielu oszustów. Mało który z graczy marzy o tym, by oddać swoje pieniądze obcym ludziom. Sprawdź ocenę bukmacherów, opinie graczy i odwiedź samą stronę. Tam również znajduje się wiele przydatnych i wartościowych informacji. Co najmniej sekcja "Polityka prywatności" i "O nas". Jeśli wybierzesz zagranicznego bukmachera, nie bądź leniwy i przetłumacz wszystko, co jest tam napisane. Z reguły to właśnie tam ukryte są ważne informacje.

Wiarygodność bukmachera

Rzetelność to najważniejszy czynnik, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera. I należy rozumieć, że jest on uniwersalny dla wszystkich kategorii graczy. Podpowiemy Ci, na co musisz zwrócić uwagę, rozpoczynając współpracę z bukmacherem:

 1. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest przestudiowanie oceny bukmachera i recenzji innych prawdziwych graczy.
 2. Wiek i popularność bukmachera. Im starszy bukmacher, tym większe szanse, że stanął już na nogi i jest dość wiarygodny.
 3. Licencja. Rzetelni i zaufani bukmacherzy zawsze będą mieli na stronie informacje o licencji i regulatorze firmy.

Legalni bukmacherzy 2022 mogą posiadać licencję Ministra Finansów lub innych organów Unii Europejskiej (MGF, CGCB, Kostaryki, UKGK). Termin ważności licencji wynosi zazwyczaj 6 lat.

Szerokość linii i dyscypliny sportowe

Drugim ważnym czynnikiem jest szerokość linii, czyli liczba zdarzeń sportowych, które można obstawić. Z każdym rokiem parametr ten staje się bardziej elastyczny, w liniach bukmacherskich pojawiają się nowe oferty. Ktoś proponuje obstawianie wyników wyborów w USA, gdzieś można obstawiać wyniki show "The Voice".

Jednak nie każdy lubi takie pyszności. Najważniejsze jest to, że najpopularniejsze sporty są reprezentowane u absolutnie wszystkich bukmacherów. Mając ten parametr, wybór bukmachera zależy od osobistych preferencji gracza. I logicznie rzecz biorąc, jeśli zamierzasz obstawiać wyłącznie eSporty, to obecność tej dyscypliny będzie decydująca przy wyborze bukmachera.

Bonus powitalny i promocje

Jeśli myślisz, że bonusy i promocje to prezent od bukmachera, to jesteś w błędzie. Można powiedzieć, że te dwie zachęty są wspólnym wabikiem. I tak, to działa. Оувтфл tu ważna kwestia, bonusy i promocje mają wymagania co do wysokości zakładu, wartości współczynników i tak dalej. Z tego wynika, że trzeba wybierać tylko te opcje, które będą pasowały do zwykłego stylu gry obstawiającego. Nie należy poświęcać swoich zasad dla nagrody, która nie jest faktem, że się ją otrzyma.

Waluta konta i metody wypłat

Zanim rozpoczniesz współpracę z bukmacherem, od razu dowiedz się, w jakiej walucie pracuje dany bukmacher. Zwróć też uwagę na liczbę metod wpłat i wypłat, szybkość płatności i prowizję. Te parametry są ważne. Lepiej założyć konto w walucie, którą posługujemy się na co dzień, aby nie wydawać pieniędzy na przewalutowanie. Przy okazji, wielu bukmacherów nie pozwala na zmianę waluty po rejestracji. Dlatego nie należy się spieszyć i wszystko wcześniej przemyśleć.

Mówiąc o metodzie wypłaty, nie powinno być z tym problemów, ponieważ większość bukmacherów oferuje wystarczającą liczbę opcji. Zwróć uwagę na to, że za każdą wpłatę i wypłatę będziesz musiał zapłacić prowizję. To kolejny powód, aby dokładnie zapoznać się z warunkami oferowanymi przez bukmachera. Każdy legalny bukmacher w polsce oferuje różne metody płatności, więc zanim założyć konto i dokonasz wpłaty, sprawdź dostępne sposoby na dokonanie wpłat i wypłat.

Inne cechy, na które warto zwrócić uwagę

Z tego wszystkiego, co napisaliśmy powyżej, możemy trochę podsumować. Zanim zarejestrujesz się na stronie bukmachera i otworzysz swoje konto do gry, rozpatrz bukmachera ze wszystkich stron:

 1. Legalność. Daj pierwszeństwo tylko tym bukmacherom, którzy grają fair. Bukmacherzy tacy nie wahają się zamieszczać informacji o licencji i regulatorze na swojej stronie internetowej.
 2. Obecność zakładu bukmacherskiego w Twoim mieście. Oczywiście nie jest to najważniejszy punkt, bo nie jest faktem, że chcesz obstawiać w punktach offline. Jednak w każdym przypadku obecność zakładu jest oznaką rzetelności i legalności.
 3. Kursy. Nie zapominaj o wzorze, który napisaliśmy powyżej. Twój zysk zależy od tego wskaźnika. Im wyższy kurs, tym lepiej dla użytkownika.
 4. Minimalna/maksymalna wartość zakładów i depozytów — wskazuje, jaką najmniejszą wartość może mieć zakład na zdarzenie lub parlay. Ważne jest również zbadanie minimalnej wartości depozytów każdą z metod.
 5. Linia malarska. Ważne jest, aby bukmacher dawał obstawiającemu prawo wyboru. Im więcej imprez sportowych, tym więcej możliwości.
 6. Aplikacja na iOS i Android. Czysto dla wygody. Obecność aplikacji mobilnej pozwoli graczowi na zawieranie zakładów w dowolnym momencie.
 7. Metody wpłat i wypłat środków. Oczywiście logiczne jest, że wybieramy tych bukmacherów, u których jest dokładnie taka opcja, jaka nam odpowiada.
 8. Nawigacja po stronie i korzystanie z klienta są niezwykle ważne w zakładach bukmacherskich.

Przy tym nacisku na utrzymanie wysokich standardów biznesowych i wysokiej satysfakcji klienta, strony hazardowe, którym brakuje legalności i wiarygodności również zasługują na uwagę. Trzymaj się z dala od stron, które mają wiele zweryfikowanych negatywnych recenzji.

Ostatnio zmienianyśroda, 14 grudzień 2022 12:30

-1°C

Olsztyn

Przejrzyście

Wilgotność: 67%

Wiatr: 6.44 km/h

 • 24 Mar 2016 6°C -1°C
 • 25 Mar 2016 7°C 2°C
Banner 468 x 60 px