×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

projektowanie stron Toruń

Agencja marketingowa

"biuro

Doborowa grupa fordanserek cieszy oko, ucho i umysł

Gdy zbliża się wieczór i na imprezę przychodzi pora, pewnym i tanecznym krokiem wkraczają na parkiet fordanserki.  Kim są piękne i uśmiechnięte  kobiety ubrane w eleganckie stroje,  
a niekiedy w wystrzałowe rzucające się w oczy przebrania?

Fordanserki to partnerki do tańca, hostessy umilające czas spędzany podczas dyskoteki w klubie, na imprezie firmowej czy podczas bankietu.  Fordanserki zachęcają uczestników imprezy do dobrej zabawy w ich gronie, tańczą, prowadzą animacje gier i zabaw, jak również przedstawiają mini show ku uciesze zgromadzonych osób. Wynajęte hostessy dbają żeby nikt w czasie imprezy się nie nudził, zapewniają miłe i doborowe  towarzystwo, poskromią największych nieśmiałków i wciągną ich w wir świetnej zabawy na parkiecie do białego rana.

Specjalnie wynajęte partnerki do tańca to zazwyczaj młode studentki, które mają zdolności taneczne, wyczucie rytmu oraz miłą aparycję. Fordanserki systematycznie udoskonalają swoje umiejętności taneczne w klubach tańca i fitness. Nie bez znaczenia w tej pracy jest ogłada, elokwencja  oraz znajomość zasad savoir-vivre, podczas imprez hostessy dotrzymują towarzystwa klientom od rozmów, posiłków przy stole i na parkiecie kończąc. 

Fordanserki z Olsztyna uwielbiają rozkręcać imprezy, dobrze się bawić, zawierać nowe znajomości, a ta praca sprawia im dużą przyjemność. Jest to świetna możliwość i  alternatywa na czas studiów, najlepsze dziewczyny mają zlecenia nawet kilka razy w tygodniu, szczególnie w sezonie imprezowym  w czasie karnawału i po nim, kiedy duże firmy organizują szkolenia, konferencje czy kongresy. Na dobrej imprezie nie może zabraknąć profesjonalnych fordanserek i fordanserów!

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 06 listopad 2014 11:02
Więcej w tej kategorii: « Zespół Vadera zagra w amfiteatrze

-1°C

Olsztyn

Przejrzyście

Wilgotność: 67%

Wiatr: 6.44 km/h

  • 24 Mar 2016 6°C -1°C
  • 25 Mar 2016 7°C 2°C
Banner 468 x 60 px