JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

Agencja marketingowa

"biuro

Rozegrano VIII turniej cyklu Grand Prix Skandy

• Dział: Sport

Na olsztyńskich kortach został rozegrany VIII turniej cyklu Grand Prix Skandy w grze pojedynczej pod nazwą The Sparrow Renowation Ltd. Tennis Trophy. Ustalono trzy kategorie wiekowe . Jeśli chodzi o grupę wiekową powyżej 55 lat najlepszy był Krzysztof Kawczyński, który w finale walczył ze Stanisławem Kuleszą pokonując go w tej rywalizacji. Remis odnotowany został Grzegorzowi Sederowskiemu i Wiesławowi Jaśkiewiczowi, którzy zajęli trzecie miejsce. Natomiast w kategorii 45 latków wygraną zaliczył Edward Studziński, jaki pokonał w finale Janusza Bila, a trzecie miejsce przypadło Andrzejowi Pietrzakowi. Finał kategorii open Michał Smoczyński wygrał z Przemysławem Zielińskim z kolei trzecie miejsce uzyskali Robert Laskowski, oraz Andrzej Cegiełka. Rozegrany został również finał pocieszenia, który dotyczył wszystkich kategorii gdzie najlepszym został Szymon Borowski. Niemniej 9 sierpnia 2014 r. na kortach Skandy będzie miał miejsce IX turniej Grand Prix Skandy w grze pojedynczej. Zawodnicy będą walczyć o nagrody ufundowane przez firmę Auto Serwis Stempień.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 08 wrzesień 2014 11:29