×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

projektowanie stron Toruń

Agencja marketingowa

"biuro

Instruktorzy z Korei trenowali Start Olsztyn

  • Dział: Sport

Dziesięć dni temu do Polski przyleciało trzech instruktorów taekwondo z Korei, aby trenować zawodników Startu. Olsztyn był trzecim miastem, który odwiedzili. Na początek odwiedzili Warszawę później Łowicz, a na końcu Olsztyn. Instruktorom z Korei najbardziej podobają się w Polsce dziewczyny i krajobrazy, jednakże wracając do sportu chwalą naszych zawodników, a dokładnie podkreślają ich talent do walk. Nauka koreańskiego stylu walki to cel odwiedzin, który zorganizowany został za sprawą obozu szkoleniowego w ramach zgrupowania kadr wojewódzkich w Olsztynie, a przybyli tutaj dzięki programowi Taekwondo Peace Corps, finansowanego przez Światową Federację Taekwondo. Odwiedziny w Polsce to nie wyróżnienie, ponieważ trenerzy jeżdżą po całym świecie ucząc koreańskiego stylu walki. Mogą nie tylko nauczać, ale też zrozumieć ile taekwondo jest w zawodnikach poszczególnych państw, oraz jak z tym sportem walki dają sobie radę. Bardzo ważne jest przekazanie im wartości wynikających z tego sportu, jak również poszczególnych zasad. Co owo spotkanie dało naszym zawodnikom Startu? Otóż nie zapominajmy, że taekwondo to sztuka walki rodem z Korei w związku z czym możność trenowania z koreańskimi trenerami to dla polskich zawodników niewątpliwy zaszczyt.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 08 wrzesień 2014 11:30

-1°C

Olsztyn

Przejrzyście

Wilgotność: 67%

Wiatr: 6.44 km/h

  • 24 Mar 2016 6°C -1°C
  • 25 Mar 2016 7°C 2°C
Banner 468 x 60 px