projektowanie stron Toruń

Agencja marketingowa

"biuro

Weekend pełen Szalonych Możliwości w TK Maxx Olsztyn

Czerwiec w TK Maxx jest pełen Szalonych Możliwości! Przez dwa weekendy – 11 i 12 oraz 18 i 19 czerwca w sklepie TK Maxx w Galerii Warmińskiej w Olsztynie odbędzie się wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać nawet 300 zł na zakupy!

Najnowsza kampania TK Maxx pod hasłem SZALONE MOŻLIWOŚCI zachęca klientów do poszukiwania tego, co zaskakujące i nieprzewidywalne w świecie pełnym przewidywalności. Kierując się tym mottem, marka przygotowała wyjątkowy konkurs dla wszystkich mieszkańców Olsztyna. To niepowtarzalna okazja, by pobudzając swoją wyobraźnię zdobyć wyjątkowe nagrody. Wystarczy przyjść do sklepu TK Maxx w Galerii Warmińskiej w czasie trwania konkursu, w drugi i trzeci weekend czerwca, 11-12.06 oraz 18-19.06 i odszukać jedno z ukrytych na obszarze sklepu pudełek w kolorze srebrnym, złotym lub czerwonym. Każde z nich kryje w sobie upominek pełen Szalonych Możliwości. Aby mieć szansę na wygranie jednej z nagród należy wrzucić zdjęcie odnalezionego pudełka z zawartością na Facebooka lub Instagram wraz z hashtagami #szalonemozliwosci oraz #tkmaxx. Następnie należy pokazać pudełko i zdjęcie hostessie, by odebrać kartę upominkową na zakupy w TK Maxx. Srebrne pudełko wymienić można na kartę upominkową o wartości 100 zł, złote – 200 zł a czerwone – aż 300 zł na zakupy!

Dodatkowo, jeśli klienci rozpoczną poszukiwania razem z osobą towarzyszącą i z nią znajdą pudełko, wartość karty upominkowej na zakupy w TK Maxx zostanie podwojona!

Konkurs jest częścią kampanii SZALONE MOŻLIWOŚCI, której hasło celebruje dreszczyk emocji związany z odkrywaniem czekających w TK Maxx skarbów, których odnalezienie może przemienić się w ekscytującą przygodę o niespodziewanym zakończeniu. Od podróżowania stopem z designerską torbą weekendową w ręce, po smaczne spanie na dmuchanym materacu, dryfującym po oceanie. Właśnie takie zabawne i jednocześnie teoretycznie możliwe historie mogą okazać się efektem wizyty w sklepach TK Maxx, gdzie znane marki spotykają się z niskimi cenami, odkrywając przed klientami SZALONE MOŻLIWOŚCI.

Więcej informacji na www.tkmaxx.pl.

O TK Maxx:

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl

 

Ostatnio zmienianyśroda, 08 czerwiec 2016 12:36

-1°C

Olsztyn

Przejrzyście

Wilgotność: 67%

Wiatr: 6.44 km/h

  • 24 Mar 2016 6°C -1°C
  • 25 Mar 2016 7°C 2°C
Banner 468 x 60 px